implant Fiyatları

0
39
mersin diş implant fiyatları

NUCLEOSS

Yerli üretimi olan Nucleoss, dünya standartlarında implantlar üretmektedir. Yurtdışına ihracatı yapılan ve her geçen gün ilgisi artmaktadır. Uygun fiyatları sebebi ile Türkiye’de diğer implantlara göre çok daha fazla kullanılmaktadır.
Fiyatı: 1.600 -2.000 TL

ANKYLOS

Bir çok medikal ürün üretimi de yapan Ankylos firması, dünya çapında başarısını ispatlamış ve lider konumda yer almaktadır. Özellikle de implant uygulanması planlanan bölgede yeterli genişlikte kemik kalınlığı bulunmadığı noktalarda 3mm çapındaki implantı ile kurtarıcı gibidir.
Fiyatı: 3.100 -3.600 TL

BIOMET 3İ

Amerika menşeili olan bu implant markası amerika kıtasında en çok kullanılan implant markası ünvanını elinde tutmaktadır. Switch platformlu implantları üzerine yapılan bir çok araştırmalar ve elde edilen sonuçlar ile çok başarılı olduğunu defalarca ispatlamış bir implant markasıdır.
Fiyatı: 3.500 -4.000 TL

SKY BREDENT

Almanya üretimi olan bu implant markası uzun yıllardır Ar-Ge çalışmalarına büyük yatırımlar yapmaktadır. Bu yatırımlar sayesinde problemli ağız ve diş yapısına dahi implantları ile alternatif çözümler ve kolaylıklar sağlamaktadır. Son yıllarda sağladığı kolaylıklar sayesinde diş hekimleri tarafından kullanım tercihi olarak giderek yaygınlaşmaya başlamaktadır.
Fiyatı: 3.100 -3.600 TL

STRAUMANN

Dünyada diş implantları olarak en çok güven duyulan implant markası olmak ile birlikte en çok kullanılan implant markasıdır. Ar-Ge için en yüksek bütçeyi ayıran bu firma bu bütçesi sayesinde diş litarütürüne SLActive gibi bir çok teknolojiyi kazandırmıştır. Diş hekimleri tarafından en çok tavsiye edilen straumann diş implantları 70 yıllık bir geçmişe de sahiptir. Premium implant sınıfındadır.
Fiyatı: 3.500 -4.000 TL

ASTRA TECH

Switch platformuna sahip olan bu diş implant markası İsveç üretimidir. Diş sağlığı sektöründe büyük bir pazar payına sahiptir. Premium implant sınıfındadır.
Fiyatı: 2.600 -3.000 TL

NOBEL BIOCARE

60 yıllık bir geçmişe sahip olan Nobel Biocare firması İsveç menşeili bir firmadır. Straumann’dan sonra en çok tercih edilen diş implantı ünvanını elinde tutmaktadır. Bu ünvanını da elbette Straumann gibi harcadığı büyü Ar-Ge bütçesine borçlu. Premium implant sınıfındadır.
Fiyatı: 2.600 -3.100 TL

TEKKA

Fransa menşeili bir diş implantı markasıdır. Hızlı bir implant uygulama yöntemi planlanıldığında yüksek tutunma yeteneğinden dolayı tercih edilmektedir. Türkiye’de çok sık uygulanan implant markaları arasında yerini almaktadır.
Fiyatı: 2.200 -2.700 TL

ZIMMER

İsviçre ve Amerika ortak üretimi olan bir implant firmasıdır. Uzun kullanım ömrü ve sağlamlığı ile yüksek performans sağlayarak diş implantı sektöründe hatrı sayılır bir pazar payına sahiptir. Özellikle kolay uygulanabilirliği sayesinde hassas bölgelere az hasar ile yerleştirilir ve hastaların konforlu bir implant uygulaması sağlanır.
Fiyatı: 2.500 -3.000 TL