En iyi Mersin Özel Diş Doktorları

0
65

Mersin Özel Diş Doktoru Seçenekleri

Mersin, özel diş sağlığı hizmeti açısından oldukça gelişmiş bir şehirdir. Bundan dolayı birçok klinik, her gün binlerce hasta ağırlamaktadır. Hastaların yoğun ilgi göstermesi, Mersinde özel diş doktorlarının sayısını da arttırmıştır. Sizde eğer Mersinde özel bir diş doktoruna muayene olmak ve sıra beklemek istemiyorsanız, güvendiğiniz bir diş doktorundan randevu alabilirsiniz. Eğer güvenebildiğiniz bir diş doktoru yoksa en iyi mersin özel diş doktorları yazımız tam size göre

Mersinde özel diş doktoru seçerken, rahat iletişim kurabileceğiniz, işini iyi yapan ve hastaları ile yakından ilgilenebilen, uygun tedavi yöntemlerini deneyen bir doktor seçmeniz son derece yararlı olacaktır. Diş hekiminize ağız ve diş bölgenizde yaşadığınız problemleri son derece açık bir şekilde anlatmanız gerekmektedir. Yine dil hekimi hastasını tanımalı ve şikâyetlerini çok iyi dinlemelidir. Bununla beraber uygun tedavi yöntemi sürecine başlanmalıdır. Mersinde özel diş hastanesinde tedavi görenler, iletişim konusunda problem yaşamazlar. Öyle ki, özel kliniklerde genel olarak hasta ve doktor arasında daha etkili bir iletişim kurulmaktadır. Bundan dolayı özel bir kliniğe gidecekseniz, doktorunuzu öncesinden araştırarak veya güvendiğiniz yakınlarınızdan tavsiyeler alarak seçebilirsiniz.

Mersindeki diş hekimlerinin aldıkları puanlamalara bakmak istiyorsanız Mersin Diş Hekimleri
yazımızı okumanızı tavsiye ederiz

Mersin En İyi Diş Doktoru Seçenekleri

 

1. Doç. Dr. Birkan Taha Özkan

Türkiye’nin ileri gelen TRT, Show Tv, Star Tv ve CNN Türk gibi bir çok Tv programlarında yayınlarda diş ve ağız sağlığı hakkında bilgiler vermektedir. Dünya diş litarütürüne kazandırdığı teknikler bir yana hastaları tarafından da çok yüksek memnuniyet oranına sahip. Türkiye’de ilk dikişsiz implant tekniğini uygulayarak büyük bir ilgi toplamıştır. Kendi kliniğinde hizmet vermektedir.

2. Dt. Kurtuluş Özmen

Ankara diş hekimliği mezunu Dt. Kurtuluş Özmen, sempatik tavırları ile hastaları tarafından takdir edilmekte. Sanata ilgisi ve sevgisi ile dikkat çeken bir diş hekimidir. Erdemli’de kendi kliniğinde hizmet vermektedir.

3. Dt. Bülent Sağlam

Gazi üniversitesi diş hekimliği mezunu Dt. Bülent Sağlam, açmış olduğu özel elitdent ağız ve diş sağlığı polikliniğinde hizmet vermektedir. Akdeniz mahallesinde kendi açmış olduğu poliklinikte diş tedavilerini uygulamaktadır.

4. Dt. İlyas Erkut Yılmaz

Diş hekimliği bölümünü Çukurova üniversitesinde okumuştur. Genç yaşta olmasına sistematik ve özverili çalışması ile hastalarını memnun etmektedir. Yenişehirde kendi açmış olduğu muayenehanesinde hizmet vermektedir

5. Dt. Erdoğan Ertek

Kıbrıs’ta bulunan yakın doğu üniversitesi diş hekimliği mezunudur. Dt. İlyaz Erkut Yılmaz sakin tavır ve soğukkanlılığı ile hastaları tarafından beğenileri toplamaktadır. Mezitli’de yer alan kendi kliniğinde hizmet vermektedir.